“Rentoni - internetowa aplikacja, która przypomni Tobie i znajomym o rzeczach pożyczonych”

Załóż konto

Żeby móc korzystać z Rentoniego należy najpierw założyć konto, co zajmie tylko chwilkę! Możesz edytować swoje dane kiedy tylko zechcesz, więc nie zwlekaj! Pamiętaj, żeby wybrać odpowiednią strefę czasową, by otrzymywać przypomnienie w odpowiednim czasie.

Tak wygląda formularz zgłoszeniowy. Prawda, że mało skomplikowany  :)

Rzeczy

Rentoni wyświetla listę wszystkich pożyczonych i wypożyczonych rzeczy, razem z imieniem osoby, której albo, od której coś pożyczyliśmy, oraz terminem zwrotu. Wszystko widoczne jak na dłoni :) Na dwa dni przed terminem oddania Rentoni przyśle Tobie i tej osobie przypomnienie mailem.

Osoby

W tej zakładce znajduje się lista osób wraz z adresem e-mail i numerem telefonów, od których pożyczałeś bądź, którym pożyczałeś różne rzeczy. W każdej chwili możesz edytować dane osoby, a nawet usunąć ją z listy. Ty tu rządzisz :)

Wprowadzanie danych

Żeby dodać nową pożyczoną rzecz, należy kliknąć link ”nowa rzecz” w zakładce “rzeczy”, a następnie wypełnić “formularz” :) Czyli zaznaczyć czy Ty pożyczasz komuś, czy ktoś Tobie, wybrać z listy lub dopisać daną osobę i napisać, co jest przedmiotem powyższej “transakcji” :) Jeszcze tylko określ termin oddania i gotowe!

Przypominanie

Czyli to, do czego Rentoni został stworzony :) Po wprowadzeniu powyższych danych, na 2 dni przed określonym terminem zwrotu, Rentoni przyśle nam maila z przypomnieniem. Jeżeli chcemy to taką informację otrzyma też osoba “pożyczalska” lub pożyczająca :) Wszystko zostaje pod kontrolą, nic nie ginie :)